Istnieje naukowa, sprawdzona i udowodniona w toku praktycznych eksperymentów metoda wzbogacania się

Wejdź w posiadanie sekretnej wiedzy umożliwiającą zdobycie w życiu absolutnie wszystkiego. Za darmo.

Autorem jest Wojciech Diechtiar. Przygotował on dla Ciebie coś naprawdę specjalnego...

Uwielbiam stare książki. Można znaleźć w nich bezcenne skarby. Jeden z takich skarbów o wartości niemożliwej do przecenienia właśnie teraz chcę Ci podarować.

Ponad sto lat temu żył biedny człowiek, który postanowił naukowo zbadać fenomen materialnego bogactwa.

Rozmyślając nad metafizycznymi zasadami rządzącymi Naturą i obserwując ludzkie poczynania doszedł do wniosków, które prawdopodobnie wywrócą Twój światopogląd do góry nogami.

Co więcej, zasady te zostały doświadczalnie potwierdzone w toku praktycznych eksperymentów – i działają! Ów biedak stał się w krótkim czasie człowiekiem niezwykle zamożnym.

Nazywał się Wallace D. Wattles. To dzięki niemu powstała

Naukowa Metoda Wzbogacania Się

Wattles postanowił dowieść, że bogacenie się jest fundamentalną zasadą rządzącą życiem, i że możliwe jest poznanie i wykorzystanie naturalnych praw Wszechświata przez człowieka pragnącego wydobyć się z biedy i osiągnąć prawdziwą zamożność.

Pracując nad swoim systemem zdołał określić kluczowe czynniki mające fundamentalny wpływ na to, czy wzbogacamy się, czy też nie. Czytając Naukową metodę wzbogacania się dowiesz się:

 • co jest pierwotnym źródłem życia i obfitości
 • dlaczego Twoje myśli mają bezpośredni wpływ na rzeczywistość
 • jak pozbyć się niepewności, lęku, obaw, zmartwień i troski o przyszłość
 • co możesz zrobić, aby przyciągnąć do swojego życia obfitość.

Zrozumiesz wreszcie, w jaki sposób Twoje własne dotychczasowe myśli sprawiły, że jesteś teraz w obecnej sytuacji. Dowiesz się krok po kroku, jak pokierować swoim umysłem, aby Twoje życie osiągnęło poziom, o jakim zawsze marzyłeś bądź marzyłaś.

Po przejściu kursu Naukowej Metody Wzbogacania Się:

 • będziesz doskonale rozumieć konieczność posiadania kryształowo czystej Wizji swojej upragnionej rzeczywistości – i będziesz taką wizję nareszcie posiadać!
 • rozbudzisz w sobie nieskończenie potężną wiarę w to, że Twoja wizja już jest w trakcie realizacji i wszystko, co musisz zrobić to ją przyjąć
 • będziesz umieć posługiwać się metafizycznym Prawem Przyciągania aby mieć wszystko, czego pragniesz, dzięki kultywowaniu wdzięczności
 • zyskasz nieskończoną motywację do działania, które pozwoli Ci osiągnąć gotowość do otrzymania wszystkiego, co zaplanowałeś lub zaplanowałaś w swojej Wizji
 • z ofiary losu przekształcisz się w absolutnego władcę swojego przeznaczenia.

Historia Naukowej Metody Wzbogacania się

Wallace D. Wattles urodził się w połowie XIX wieku, w okresie wojen między Stanami. Jego życie usłane było klęskami, doświadczał jednej porażki za drugą - do czasu, gdy w ostatnich latach swojego krótkiego życia, po wytężonych studiach i eksperymentach sformułował i wprowadził w życie zasady wyłożone w Naukowej metodzie wzbogacania się.

Jego córka Florence zauważyła w jednym ze swoich listów, że "pisał prawie bez wytchnienia. To wtedy uformował swój mentalny obraz. Widział siebie jako odnoszącego sukcesy pisarza, osobowość pełną siły, wzbogacającego się człowieka - i rozpoczął pracę w kierunku realizacji swojej wizji. Wszystko, o czym pisał, stanowiło treść jego życia. Naprawdę wiódł życie pełne mocy."

Pomimo tego, że Wattles umarł stosunkowo młodo i pomimo tego, że jego praca została zapomniana na prawie wiek, ci wszyscy, którzy na przestrzeni XX wieku ją przestudiowali i wdrożyli w praktykę, doświadczyli wspaniałych rezultatów. Wzbogacili się!

Ściągnij za darmo Naukową metodę wzbogacania się

Rozpocznij Kurs Wzbogacania Się już teraz. Wystarczająco dużo czasu spędziłeś bądź spędziłaś wiodąc dotychczasowe życie poniżej swoich możliwości. Zasługujesz na więcej!

Wypełnij poniższy formularz podając Imię oraz E-mail. Musisz także potwierdzić, że zgadzasz się z Polityką Prywatności.

Po zatwierdzeniu formularza zostaniesz poproszony w e-mailu o potwierdzenie chęci zapisania się na listę wysyłkową. Jest to konieczne, aby uchronić Cię przed spamem. Wkrótce po kliknięciu w specjalny link otrzymasz e-maila z "Naukową metodą wzbogacania się".

Bonus: tygodniowy newsletter "Jak zarobić na IKZE" za darmo!

Wypełniając poniższy formularz otrzymasz oprócz "Naukowej metody wzbogacania się" dożywotnią subskrypcję tygodniowego newslettera "Ulga Podatkowa...", zawierającego:

 • ekskluzywne, niepublikowane nigdzie indziej artykuły
 • specjalne oferty dostępne wyłącznie dla subskrybentów
 • informacje o premierach, promocjach i zmianach
 • informacje o nowych artykułach na blogu

 

Z życzeniami wielkiej obfitości w życiu,
Mieczysław Olechowski

TAK, chcę uzyskać dostęp do sekretu życia w obfitości w postaci darmowej książki w formacie PDF - "Naukowa metoda wzbogacania się" Wallace'a D. Wattlesa.

TAK, subskrybuję tygodniowy newsletter "Ulga podatkowa...".

Imię
Adres e-mail
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę prywatności